PROFANUM

Spotkanie z codziennością każdego człowieka
PROFANUM jest spotkaniem z codziennością każdego człowieka. Witamy się z tym, co ludzkie, co wydarza się w każdym życiu, i z tym, co prowadzi do samotności. Czy nie jest tak, że każdy z nas jest skazany na samotność? Ta najbardziej intymna część każdego z nas jest wielką tajemnicą, do której tylko my sami mamy dostęp. Jest jednak szansa!

To TY jesteś odpowiedzią na nasze poszukiwania. Spotykamy się, żeby wejść ze sobą w relacje, rodzą się uczucia przyjaźni, miłości, kontakt fizyczny, ale i złość, nienawiść, kłamstwo zdrada i porzucenie. Beztroska chwila zabawy w piaskownicy szybko może zakończyć się kłótnią i szarpaniem za włosy - tak jest u dzieci. W świecie dorosłych beztroskie zabawy przeradzają się w okrucieństwo i poszukiwanie kolejnych wrażeń, trochę na siłę i ponad, to ciągłe balansowanie na granicy między dobrem a złem... jak odnaleźć harmonię i zrozumieć własne pragnienia? Jak zrozumieć ludzi, którzy nas otaczają i ich krytyczny stosunek do świata? PROFANUM daje wiele odpowiedzi. Tylko Ty możesz zadecydować, która jest tą poszukiwaną.

Ruchomy Kolektyw to niezależna grupa artystyczna którą tworzą aktorzy i tancerze – absolwenci Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, Akademii Sztuki Teatralnej w Krakowie. Powstała z inicjatywy Kamila Wawrzuty a jej członkami są: Paulina Jóźwicka, Natalia Dinges, Oskar Malinowski, Jan Lorys, Krystian Łysoń. Grupa ma w swoim repertuarze spektakl "Profanum". Gra również w spektaklu "Leni Riefenstahl. Epizody niepamięci" w reż. Eweliny Marciniak.

Reżyseria: Kamil Wawrzuta
Choreografia: Kamil Wawrzuta wraz z wykonawcami
Scenografia: Anna Wojtecka
Obsada: Natalia Dinges, Paulina Jóźwicka, Jan Lorys, Oskar Malinowski, Krystian Łysoń
Przepraszamy!
Zakup biletu w tej chwili jest niedostępny. Kolejne terminy spektaklu niebawem. Zapraszamy do śledzenia strony oraz mediów społecznościowych.