PROJEKT: 3 SIOSTRY

Spektakl inspirowany jednym z najwybitniejszych dzieł Antoniego Czechowa
Czy marzenia trzymają nas przy życiu? Marzenia o spełnieniu, miłości, bliskości. Czy mamy siłę, żeby za nimi podążać? Spektakl teatru tańca inspirowany jednym z najwybitniejszych dzieł Antoniego Czechowa. Trzy siostry: Olga, Masza i Irina tkwią w sieci skomplikowanych relacji, niespełnienia i tęsknot. Śmiech przeplata się ze smutkiem, złością, refleksją. Niespełna godzinny kalejdoskop wydarzeń opowiadany nie tylko słowem, przede wszystkim tańcem i gestem. Bohaterki z nadzieję wołają: „do Moskwy!". Czy Moskwa będzie spełnieniem?

Zobacz i przeżyj historię sióstr Prozorov.

„Trzy siostry", komediodramat Antoniego Czechowa, wystawiony po raz pierwszy ponad 100 lat temu, nie stracił nic na aktualności. Prezentuje galerię pełnokrwistych bohaterek. Kobiet poszukujących sensu życia, spełnienia uczuciowego i zawodowego, marzących o niezależności, poznawaniu świata, przygodzie.

W tle zmieniające się otoczenie, niepewna przyszłość, koniec pewnej formy, do której przywykli bohaterowie. I pytania: co dalej? Czy gdzieś znajduje się ten świat, w którym bohaterki mają szansę na spełnienie? Czy są w stanie na nowo wyreżyserować swoje życie? Kolejne dramatyczne wydarzenia wypełniają codzienność domu sióstr: Olgi, Maszy i Iriny. Czas płynie. Bohaterkom upływa na czekaniu na lepsze jutro. Gdzieś, kiedyś?

W maju 2018 r. powstał film tańca "Siostry" w reż. Jakuba Krawczyka, inspirowany spektaklem "Projekt: 3 Siostry", który został zaprezentowany jako jeden z dziewięciu filmów z całego świata na Międzynarodowym Festiwalu Mobile Dance Movie Festival w Nowym Jorku.

Choreografia/Wykonanie: Agnieszka Bednarz, Paulina Jóźwicka, Katarzyna Kostrzewa
Kostiumy: Risk made in Warsaw
Muzyka: Collage
Przepraszamy!
Zakup biletu w tej chwili jest niedostępny. Kolejne terminy spektaklu niebawem. Zapraszamy do śledzenia strony oraz mediów społecznościowych.