WSPółpracujemy

Miriam Kołak-Pleśniak
W zespole ART_Committed działa od lipca 2018 r. Dba o lajki na Facebooku oraz liczbę serduszek pod naszymi postami na Instagramie. Absolwentka kulturoznawstwa – wiedzy o kulturze w Instytucie Kultury Polskiej UW. Od 2011 roku związana z branżą mediów społecznościowych, portali internetowych oraz promocją instytucji kultury. Była redaktorką portalu dla animatorów kultury platformakultury.pl, brała udział w realizacji czterech edycji Ogólnopolskiej Giełdy Projektów oraz dwóch pierwszych NieKongresów Animatorów Kultury. Zaangażowana w tworzenie mediów społecznościowych oraz komunikację Narodowego Centrum Kultury (do 2018 r.).

Razem z wyszczekaną koleżanką Kropką marzą o starym domu z ogrodem, gdzieś daleko od miasta.
Beata Dubiel-Stawska
Moje tematy to: strategie, zarządzanie projektami, budowanie sprawnie działających zespołów, audience development (rozwój publiczności). Pomagam ludziom i zespołom skutecznie porozumiewać się, rozwijać i osiągać ambitne cele. Szkolę, facylituję, konsultuję, doradzam. Moje podejście do zarządzania organizacją można poznać na studiach podyplomowych Rozwój Publiczności na UAM w Poznaniu. W wolnych chwilach czytam, czytam, czytam i głaszczę koty.
Rene Wawrzkiewicz
Rene Wawrzkiewicz jest grafikiem i kuratorem projektu. Jest absolwentem Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jest współtwórcą studia projektowego MamaStudio (2001-2008) oraz współzałożycielem Platformy Projektowania Krytyki i Stowarzyszenia Projektantów Grafiki Użytkowej. Jest kuratorem i koordynatorem wielu inicjatyw i projektów związanych z polską grafiką, w tym cyklu wystaw „Design for Freedom, Freedom in Design" w Berlinie, Tokio i Sztokholmie w latach 2011-2012, „Graphic Knowledge Targi „(festiwal projektowania graficznego) w latach 2011-2012,„ Design of the Year "(pierwszy w Polsce konkurs na projekt graficzny),„ TypoBerlin "w 2013 i 2014 roku (prezentacja polskich projektantów wizualnych na konferencjach),„ Workshop " (projekt na Istanbul Design Biennial w 2014 r.) „TypoPolo" (wystawy w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w 2014 r.), „Polska wystawa symboli graficznych" (wystawy w wielu miastach w Polsce w latach 2015–2017) i „Warszawskie typy" (nowe czcionki inspirowane lokalnym dziedzictwem typograficznym Warszawy, 2016).